SU!KAST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SU!KAST

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sahte karne ve diploma çıkarma programı !!!

YazarMesaj
suikast
Admin

Sahte karne ve diploma çıkarma programı !!! Empty
MesajKonu: Sahte karne ve diploma çıkarma programı !!!   Sahte karne ve diploma çıkarma programı !!! Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 12:55 pm

karne zamanı geldi ve geçti kırıkları olanlar için güzel bir program kırıklarla eve gitmektense sahtekarlık yaparım daha iyi diyenler içindir

OkulSoft programı, öğrenciyi kayıttan diplomaya kadar takip edebilmeniz için hazırlanmış son derece profesyonel, esnek, hoş görünümlü ve çok kolay kullanılabilen bir ilköğretim öğrenci işleri programıdır. OkulSoft ile tüm işlerinizi bir kaç tıklamayla halledebilir, dönem sonlarında oluşan o yoğun ve sıkıcı iş temposunu yok edebilirsiniz. Programın içinde; İLSİS Modülü, Yöneltme Modülü, Diploma basımı, Teşekkür/Takdir belgesi basımı, Onur belgesi, Üstün başarı belgesi, Karne basımı, Diploma defteri ve Sınıf geçme defteri gibi sayısız özellik mevcut. Tüm bu özellikler tek program halinde sunulmuş. Programın kullanımı da oldukça kolay ve anlaşılabilir. Dönem sonlarında çok hızlı not girişi yapılabilmesi için not disketleri oluşturulabiliyor. Aslında bunlara not dosyası demek daha doğru. Çünkü bu dosyalar Excel formatında oluşturuluyor. Değişik tiplerde olabiliyorlar. Ders Not Dosyası, Davranış Not Dosyası ve Yöneltme Gözlem Formu Not Dosyası olmak üzere üç çeşidi var. OkulSoft ile belge ve raporlarınızı istediğiniz yazıcıdan basabilirsiniz. (LAZER, DESKJET yada DOTMATRIX hiç fark etmez) Programın yardım dosyası okunarak kullanımı hakkında daha ayrıntılı bilgi alınabilir.
--- Programın Bazı Özellikleri ---
Çok kolay kullanım özelliği Not disketi hazırlama Not disketinden veri yükleme Öğretmenlere sadece kendi derslerine not girebilme hakkını verme özelliği Çok kolay sınıf ve ders tanımlama özelliği Ayrıntılı kullanıcı hakları tanımlama özelliği Karne, Diploma, Taktir ve Teşekkür belgelerini milimetrik olarak basabilme özelliği Öğrencinin; Anne, Baba ve Veli bilgilerini ayrıntılı saklama özelliği Öğrenciye ait ayrıntılı bilgileri saklama özelliği Çok kolay not ve devamsızlık girişi Öğrenci hakkındaki düşünceleri saklama özelliği Öğrenci dosyası bilgilerini ayrıntılı ve kolay bir şekilde takip edebilme özelliği Öğrencinin; No`suna, Adına ve Soyadına göre ayrıntılı arama yapabilme özelliği Nakil Gidenleri, Diploma Alanları, Burs Alanları, Geçenleri, Kalanları, Ön Kayıtta olanları ve Sınıfsız Öğrencileri tek tuşla listeleme özelliği Toplu devamsızlık girme özelliği Çok kolay eğitime katkı payı yönetim özelliği Okul gelir/giderlerini ayrıntılı ve kolay bir şekilde takip edebilme özelliği Öğrencilere, dersine göre not girebilme özelliği Silinen öğrencileri geri dönüşüm kutusunda saklama ve tekrar geri alma özelliği Çok kolay yedek alma ve yedek açma özelliği Bilgileri, tek tuşla sonraki öğretim yılına aktarma özelliği * MEB müfredatına uygun tüm rapor ve belgeleri hızlı ve kaliteli bir şekilde üretmekte ve excel`e aktarmakta yada kağıda basmaktadır. Bu çıktılara bazı örnekler şunlardır; Karne basımı, Diploma basımı, Taktir/Teşekkür belgelesi basımı, Sınıf geçme defteri basımı, Diploma defteri basımı, Nakil / Terk işlemlerine ait tüm belgelerin basımı, Sınıf listelerinin basımı, Not defterleri için resimli öğrenci listesi basımı…vs Bu sıralamayı daha da çok uzatmak mümkündür. Program geniş bir raporlama desteğine sahiptir. * Öğrencilere ait not hesaplama, devamsızlık, anne, baba, veli ve nüfus bilgileri ile öğrenci dosyasına ait bilgiler program tarafından güvenli bir şekilde saklanmakta, anlaşılır ve hızlı bir şekilde de bu bilgilere ulaşılmaktadır. * Öğrencilere ait birçok bilgi Excel tablolarına aktarılabilmektedir. * Program, öğrenilmesi ve kullanılması kolay bir şekilde tasarlanmış olup, kendi içerisinde yerleşik olan geniş bir yardım desteğine sahiptir. * Yine kendi içinde yerleşik, hızlı ve güvenilir bir yedekleme ünitesine sahiptir.
Download:http://www.tamindir.com/program/11639/OkulSoft_Ilkogretim_Ogrenci_Isleri_Programi.htm
https://suikast.yetkin-forum.com

Sahte karne ve diploma çıkarma programı !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-